Obalová technika

Technické peny

Obalová technika

Naše výrobky sú materiálmi s vynikajúcimi vlastnosťami pre použitie v priemysle obalovej techniky a slúžia hlavne ako výplne škatúľ, tašiek, debien a pod. Disponujú náležitou pevnosťou a zároveň aj pružnosťou potrebnou na eliminovanie nárazov a tlmenie vibrácií. Sú neodmysliteľným materiálom pre vystužené obaly cenného tovaru.

Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na to, aby boli obaly vyrábané nie prispôsobením k zaužívaným štandardom, ale k požiadavkám zákazníka. V záujme toho máme k dispozícii široký sortiment polyuretánových, polyetylénových pien a EPDM dosiek z umelej gumy. V spolupráci so strategickými partnermi ponúkame nielen peny, ale aj kompletné obalové riešenia.

Popri širokom sortimente tovaru aj rôzne postupy spracovania peny – rezanie na mieru, do tvaru, profilovanie, vysekávanie, frézovanie, lepenie – zabezpečujú to, aby balený tovar presne zapadal do vytvoreného povrchu.

Naša paleta obsahuje peny s hustotou od 15 až do 230 kg/m3, čo zabezpečuje, že sme schopní pre obal vždy vybrať penu náležite zodpovedajúcu hmotnosti, tvaru a citlivosti tovaru. Nejedna spomedzi nich disponuje aj špeciálnymi vlastnosťami. V súlade s tým možno v našej ponuke nájsť okrem iného aj: disipatívne, resp. vodivé peny – pre oblasť elektroniky, PE peny s vysokou pevnosťou – na výrobu paliet.

Odporúčané typy pien:

  • Peny pre technické účely/Polyuretánové klasické peny
  • Špeciálne obalové polyuretánové peny, PE peny

Využite možnosť bezplatnej konzultácie

Zavolajte nám ešte dnes na telefónnom čísle +421 55 685 42 74 alebo mobilnom čísle +421 905 811 021