O nás

Gabriel Ungvölgyi

Konateľ spoločnosti

Ing. Ján Ungvőlgyi

Konateľ spoločnosti

O nás

Matrace Kofoam

Firma KOFOAM, s.r.o. vznikla v roku 2007. Nadväzuje na dlhoročnú činnosť firmy BOFOAM, ktorá ukončila svoje pôsobenie na slovenskom trhu v marci 2007. Vytvorili sme si okruh stálych a spokojných klientov po celom Slovensku a adresa nášho sídla ostala nezmenená.

Medzi našich zákazníkov v súčasnosti patria prevažne strední a malí odberatelia, ale takisto aj jednotlivci. Ponúkame tradične kvalitné služby a výrobky pre vaše pohodlie za výhodných podmienok.

Najviac nás teší spokojnosť našich individuálnych zákazníkov

Prečo si vybrať matrace od nás

Sme skúsenými odborníkmi v oblasti spracovania polyuretánových materiálov, výroby matracov a prípravy penových výrobkov presne na mieru. Ponúkame aj jedinečné ručne spracované čalúnnické výrobky a služby.  To všetko u nás získate za skvelé veľkoobchodné aj maloobchodné ceny.

Naše špecializácie

  • kvalitné matrace pre pohodlný a hlavne zdravý spánok

  • výroba a spracovanie penových výrobkov (napríklad techniké zvukoizolačné audiopeny)

  • príprava penových výrobkov presne na mieru

Recenzie klientov

V máji 2018 som si zakúpila od firmy Kofoam matrace. Môj problém z z chrbticou prestal. Odporúčm.

Mária G.

Kvalita+Rozumná cena.Skvelý prístup.Hlavne super sa nám spí a nevstávane ráno dolámaný ,ale oddýchnutý.Určite odporúčam!

Annamária M.

Skvelý pristup a ešte lepšie matrace. Odporučili, vysvetlili a teraz je ťažké rano vstať. Lepší darček na Vianoce sme rodičom ani nemohli vymyslieť. ❤️ Ďakujeme!

Dominik V.